Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Студия рекламы "Ника"
Студия рекламы "Ника"
Главная
 
Наружная реклама
 
Полиграфия
 
Сувенирка
 
Дизайн
 
Организация мероприятий
 
Наши работы
 
Статьи и обзоры
 
Создание и продвижение сайтов
 
Контакты
 

Годитесь ли Вы для предпринимательства

 Питання, що допоможуть визначитись, чи здатні ви для підприємництва

 

 1.     Чи є у Вас достатньо рішучості? Щоб добитися успіху треба з пристрастю любити свою роботу. Якщо відноситись до вибраної справи з прохолодою Вам буде недостатньо сил подолати всі перешкоди, які зустрічатимуться при створенні любого бізнесу.

2.     Чи готові Ви працювати з найбільшою напругою? Щоб поставити бізнес на ноги, приходиться викладатися до кінця. Ви впевнені, що готові пожертвувати більшою частиною приватного життя? Щоб досягнути успіху Вам прийдеться вкласти в свій бізнес всю енергію без залишку.

3.     Чи володієте Ви достатньо психологічною стійкістю і цілеспря-мованістю, щоб витримати всі випробування, що виникнуть по ходу здійснення Вашого проекту? Якщо Ви дозволите себе розслабити Ваші починання опиняться в небезпеці.

4.     Наскільки легко Ви сприймаєте нові ідеї? Ви доброзичливі до чужих ідей? Чи здатні ви негайно приймати рішення? Підприємцю потрібні відкритість, гнучкість та сприйняття нових ідей.

5.     Чи готові Ви займатись аналізом проблем і пошуком рішень? Скільки б скрупульозно ви не планували, неминучо виникають непередбачені проблеми. До цього треба бути готовим зарання.

6.     Чи готові Ви до “забігу” на довгу дистанцію? За два дні нічого путнього неможна домогтися. Тому важлива абсолютна впевненість в тому, що Ви любите свою роботу.  

7.     Чи є у Вас надія на тил? Банки та інші фінансові структури рідко дають гроші позичальникам підприємцям. Ви можете розрахувати, що сімя або друзі вкладуть у Ваші починання, прийдуть на допомогу в трудну хвилину.

8.     Чи вмієте Ви бути уважним до різних деталей? Нерідко буває так, що лише Ви зможете потурбуватись про всі дрібниці. Підприємництво – це не лише перспективні ідеї.

9.     Ви готові сісти і реально проаналізувати перспективи свого бізнесу? Якщо не продумати альтернативні сценарії на перші роки розвитку (кращий варіант / гірший варіант), Ви прирікаєте себе на малоприємні сюрпризи. Це треба передбачити і до цього слід готуватися.

10.           Ви оптиміст по натурі? Помилки та невдачі неминучі. Здатні Ви вчитися на власних помилках, не звертаючи з шляху і не втрачати присутності духу? Чи будете діяти за принципом Дурак вчиться на своїх помилках, умний – на чужих, а мудрий використовує досвід і тих, і інших собі на користь”. Бо так виживають багато компаній.

Пазуха М.Д. "Анатомія малого та середнього бізнес-підприємства (початкова школа)"

 

Почитайте еще:

Ошибки, которые совершают молодые бизнесмены

Узнайте сможете ли Вы стать бизнесменом

 

При открытии своего реламного бизнеса

Тест для определения, есть ли у Вас задатки предпринимателя.

Перечень видов деятельности, с которого легче начинать бизнес

Менеджмент в бизнесе

Как правильно искать сотрудников частному предпринимателю

Правила ведения деловых переговоров

Комментировать » Комментариев (0)