Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Студия рекламы "Ника"
Студия рекламы "Ника"
Главная
 
Наружная реклама
 
Полиграфия
 
Сувенирка
 
Дизайн
 
Организация мероприятий
 
Наши работы
 
Статьи и обзоры
 
Создание и продвижение сайтов
 
Контакты
 

Як стати підприємцем?

   

П’ять тестових питань

Дослідники виявили п’ять тестових питань для чоловіків і жінок, яким мріється працювати на себе.

·        Ви пірнаєте чи страхуєтесь? Дуже романтично кидатися з головою в бізнес. Але, така гра небезпечна, щоб знайти мотивацію. Якщо зможете, спочатку створіть собі зону комфорту. Оцініть співвідношення винагороди і ризику, знайдіть способи зменшення останнього.

·        Яким Вам бачиться максимальне досягнення? Ваше ділове мислення завжди повинно бути націлене на те, щоб: -       з максимальною ефективністю використати свій час;-       домогтися якомога більшого;-       видобути з досягнень якомога більше доходу;-       творити у своє задоволення;-       робити, коли ваші проекти приносять плоди.Адже не секрет, що багато людей у світі не хочуть нічого крім роботи з 9 до 18 годин. Вони виконують її добре, заробляють гроші, отримують визнання в суспільстві та виділяють більше часу на інші заняття (розваги, відпочинок та ін.).

·        Може Ви досягнете більшого, працюючи на інших? Максимальних результатів можна досягти не працюючи на себе. Це правило застосовується до всіх сфер бізнесу.

·        Яка Ваша концепція залучити грошові кошти? В кожному бізнесі є точна оцінка доходів і витрат, але майже всі початківці цієї сфери сприймають їх неправильно. Люди часто не усвідомлюють скільки часу насправді знадобиться, щоб зібрати потрібну суму. Якщо, наприклад, Ви кидаєте свою роботу тому, що Вас переконали вкласти в якусь ідею 10 тис. доларів США, це ще не значить, що на слідуючий день до Вас повернуться ці кошти та ще й з процентами, відкриваючи нове підприємство. Ви можете чекати вічно, якщо не будуть залучені інші клієнти – партнери або не зведуться накладні витрати в новому підприємстві хоча б до нуля.

·        Ви створюєте бізнес або укладаєте угоду? Один бізнес може привести Вам десять угод, але це ще не є бізнес. Вони мають різні можливості принести великі кошти за короткий період часу. Але коли доход від разової угоди вичерпується, що стане з Вашим основним бізнесом, який забезпечує приплив грошових коштів і зарплату працівників?

 

Пазуха М.Д. "Анатомія малого та середнього бізнес-підприємства (початкова школа)"

 

Комментировать » Комментариев (0)